Tagasiside

5/5

Nagu ma tunnis juba ütlesin, siis tegelikult eelviimasest tunnis ma vist täitsa armusin Kundalini joogasse. Mul oli niivõrd hea tunne tunnis ja peale tundi, et tahtsin taevasse tõusta. Mulle meeldis teie kursuse juures vist kõik. Mulle meeldib kõik, mis joogaga kaasa käib- mantrad, laulud, meditatsioonid, viirukid, küünlad, tee, toit- ühesõnaga kogu elustiil. Väga mahlaka punkti pani kursusele gongi meditatsioon – see oli midagi väga erilist. Ma kindlasti tahan teie kursustel jätkata ja tahan õppida Kundalini joogast kõike 🙂 Jõudu edaspidiseks ja kohtumiseni tunnis!

5/5

Peale esimest tundi tundsin “kojujõudmise tunnet”. Olen alustanud imelist teekonda mõistmaks, kuulamaks iseennast. Olen sellel teel olnud juba mõnda aega, aga nüüd on mul selleks ka abivahend. Minul polnud ootusi ega lootusi (teadlikult), võtsin kõike nii nagu on. Ja see andis võimaluse olla hetkes ja nautida hetke.

5/5

Tere kallis Tiina! Tunnen, et olen tasapisi muutumas tundlikumaks, tasakaalukamaks, tugevamaks ja tähelepanelikumaks/märkavamaks nii iseenda kui ümbritsevate inimeste suhtes. Hakkan aru saama, et ennast ei tohi muude elukohustuste kõrval ära unustada, sest kui sa ise oled õnnelik, kandub see tunne üle sind ümbritsevasse ja kõik laabub hulga lihtsamalt ja iseeneseslikumalt!

 

Suur tänu imetoreda reisi eest! Sain vist alles sellel reisil esmakordselt aru, mida silmas peetakse, kui jooga mõjust ja kehas toimuvatest muutustest räägitakse.

Tulin meelega koolitusele, avastamaks uut, ilma igasuguse eeltöö ja kogemuseta. Pisuke lootus oli rahustada närvisüsteemi ja saada nippe hoidmaks tasakaalu selles muutlikus maailmas. Ja see pisuke lootus on kuhjaga täide läinud! Veel on vara öelda, et minu elu on totaalselt muutunud, see ei olnud ka eesmärgiks. Küll aga on avastatud uus maailm ja selle eksisteerimise üle on mul tõesti hea meel. Sain rahuliku meele, kuhjaga energiat, uue suuna igapäevaelus.

Kõigepealt suured tänud Sulle selle hingeliigutava ja mõtlemapaneva joogakursuse eest. Kuna ma ei teadnud Kundalini joogast varem mitte midagi, ületas see mu ootused. Ma ei arvanud, et see on nii tihedalt seotud meie igapäevaeluga ja tervisega. Sa seletasid kõike väga hästi, huvitavalt ja arusaadavalt.
Lõõgastused kongide saatel viimastel tundidel olid veel täiesti ootamatu meeldiv üllatus!

Need tunnid andsid mingi sisemise kerguse, mida on keeruline sõnadesse panna. See kergus pole ainult füüsiline.
Üllatas, et osasid harjutusi oli kerge teha ja osasid väga raske, üllatas kui kiiresti suureneb painduvus. Vajadus süüa söömise pärast on kadunud.