Intensiivkursus algajatele

yoga-626344_640Kundalini jooga intensiivkursus algajatele toimub samal põhimõttel nagu tavapärane algajate kursus, kuid on koondatud ühele nädalavahetusele.

Intensiivkursus on eeskätt mõeldud neile, kel töönädala sees joogaga tegelemiseks aega ei jää või kes soovivad üheks nädalavahetuseks rutiinist vabaneda.

Kursuse käigus omandatakse samad baasteadmised, mis pika algajatele mõeldud kursuse vältel. Kogetakse kundalini joogat oma täies väes ja võlus. Soosivate ilmaolude korral toimuvad sessioonid ka õues.

Reede õhtupoolikul koguneme paariks-kolmeks tunniks, et laupäeva hommikul jätkata teekonda imelisse joogamaailma. Mõlemal päeval toimuvad tunnid orienteeruvalt  90-minutiliste sessioonidena, mille vahel pakutakse ajurveeda vürtsiteed ja vahepalasi. Lõunaks sööme kerget kosutavat taimetoitu.

Intensiivkursused toimuvad piisava hulga huviliste olemasolu korral. Jälgi infot uudiste all  või võta sooviavalduseks ühendust!

Orienteeruv ajakava

R 18.00 – 20.00
L 10.00 – 18.00
P 10.00 – 18.00

Soovitusi algajate kursusele tulijaile

  1. Kui sööd, jäta enne joogat paar tundi seedimisaega, et tunnis kergem oleks
  2. Kanna vabalt hoidvaid heledaid riideid (valge suurendab aurat). Eriti oluline on, et miski ei piiraks puusapiirkonda. See lihtsustab uute hingamisviiside õppimist ning liikumisharjutuste tegemist.
  3. Tunnis oleme paljajalu. Külmakartlikumad võivad kanda sokke. Kaasa võib võtta ka pleedi.
  4. Joogamatid kohapeal olemas.

Tunniplaan Registreeri Hinnakiri