Algamas on sügishooaeg

Sügishooaega alustame sadhanaga, 1. septembril, teisipäeval algusega 05.00-07.30. Palun anna omaosalemissoovist teada vähemalt päev ette kas helistades 5666 9898 või meie kontaktivormi kaudu.

Kundalinijooga regulaartunnid algavad 17. septembrist algusega kl 20.00. Oktoobrist õhtuste tundide algusaeg muutub. Sellest teavitame täpsemalt uudiste all.

Neljapäeval 3. septembril kell 18.00 toimub Super Hingamine. 

Super Hingamine on ca 1,5 tundi kestev hingamisprotsess, mis kasutab erinevate hingamiskoolkondade parimaid võtteid (Holotroopne hingamine, Transpersonaalne hingamine, Transformatiivne hingamine) ning aitab hästi kiiresti organismi viia nn. superseisundisse, kus on tasakaalus nii mõistus, keha kui tunded. Eriti kasulik on seda protsessi teha päeval, võttes enda jaoks 1,5 tundi aega.

Super Hingamise puhul kasutatakse blokkide läbimiseks mitmeid tehnikaid näiteks muusikat ja kehateraapia võtteid. Erinevalt teistest hingamistehnikatest on hingamiserütm ette antud.

Hingamist viib läbi Alar Tamming, kes on 3 aastat õppinud Saksamaal Holotroopse hingamise ja Transpersonaalse hingamise juhendajaks ja täiendanud end Transformatiivse hingamise kursustel Tais.

Osavõtutasu  10 eurot.

Registeerimiseks palume ühendust võtta ülalmainitud viisidel. 

Uuri lähemalt – superhingamine.ee